Predaj, objekty pre bývanie a rekreáciu, 640 m2, Pribylina 135 000,00 EUR navrhnúť cenu

NA PREDAJ ROD. DOM V PODTATRANSKEJ OBCI PO KOMPLET. REKONŠTRUKCII VHODNÝ NA BÝVANIE, ALEBO AKO PENZIÓN.

EXKLUZÍVNE LEN V TUreality PONUKA RODINNÉHO DOMU (PENZIÓNU) POD TATRAMI !

___Kompletne kvalitne zrekonštruovaný, zariadený rodinný dom na pozemku s celkovou výmerou cca 640m2 a zastavanou plochou cca 250m2, vrátane humna a sypárne sa predáva s kompletným zariadením...! Stačí sa len nasťahovať - absolútne bez investícií bez skrytých vád a chýb !

___Rekonštrukcia bola prevedená s citom s cieľom čiastočne zachovať tradičné prvky Slovenskej dediny, ktoré sú typické pre rázovitú podtatranskú dedinu, ako je Pribylina.

___Dom s pozemkom je možné využívať, ako penzión s možným parkovaním. Posedením pri záhradnom krbe, alebo pri krásnej funkčnej murovanej peci v zrekonštruovanej historickej pôvodnej sypárni. Tam je všetko ladené do tradičného vidieckeho štýlu s pôvodným zariadením - ako v skanzeme, alebo antikvariáte. Zbierka mnohých historických predmetov, náradia, drobností a nábytku má hodnotu, ktorú nevieme vyčísliť...

___ Stavba je murovaná + zateplenie - polystyrén 10cm. Strešná hliník. krytina Rowa. Plastové okná. Dvojprieduchový komín. Interiér - hladké omietky, dlažby, plávajúce podlahy. Komplet nová elektroinštalácia podľa súčasnej STN.

___V dome zostáva nová kuchynská linka so spotrebičmi, nábytok a komplet zariadenie.

___V suteréne je chodba s alternatívnou pecou na pevné palivo Viadrus napojenou do ÚK. Z chodby sa dostaneme do spoločenskej miestnosti s kozubom v tradičnom stýle s východom do exteréru, vstupom do zrekonštruovanej klenbovej pivnice a do samostatného WC.

___Na 1. nadzemnom podlaží je vstup cez schodisko v zádverí, ktoré pokračuje aj do podkrovia a suterénu. Zo zádveria sa vstupuje do chodby. S chodby ďalej do veľkej južnej izby, kúpeľne s WC, kuchyne otvorenej do obývačky, cez ktorú sa prechádza do ďalšej-severnej izby. V obývačke je krbová piecka na pevné palivo.

___V podkroví je chodba so špajzou a jedna obytná miestnosť. Ďalej je vstup cez dvere na povalu, kde sa dá vybudovať ďalšie podkrovie a dalšími dverami do šopy v humne, kde sa skladovalo seno. Dolu schodmi sa dostaneme na holohumnicu. Z nej sú pôvodné kovové dvere do dielničky prerobenej z bývalej sypárne, východ cez veľké vráta na dvor, kde je vonkajšie posedenie, alebo na opačnú stranu - za humnom, kde je možné vybudovať parkovanie pre niekoľko áut. Z časti humna (medzi domom a humnom) sa dá urobiť garáž so vstupom z ulice.

___IS: Vodovod, kanalizácia, elekrina 400V, plyn ÚK: Plynový kotol + pec na pevné palivo. Kozub, krbová pec. TÚV: Plyn. kotol., vlastná studňa.

___Občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, Pošta, Banka, Obchod, športovisko, kultúrny dom.

___Podtatranská obec Pribylina sa nachádza pri rieke Belá pri, priamo v prírode pod Podbanským, Vysokými tatrami s nekonečnými možnosťami pre šport, rekreáciu, turistiku, rybolov ...v lete, alebo v zime. Pri obci je múzeum Slovenskej dediny - Skanzem.

___Ponúkame aj alternatívu Rod. domu s veľkým pozemkom 1204m2, aleo rozdelenia pozemku na dve časti - Stavebný pozemok a Rod. dom s menším pozemkom.

___Poskytneme kompletný právny a finančný servis, bezplatnú vinkuláciu, poradenstvo.
*** PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI ZABEZPEČUJE MAKLÉR: ROBERT BELLA 0905 501 679, bella@tureality.sk ***

 • Cena 135 000,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 31. 1. 2020
 • Číslo inzerátu AR-022S-1368239 (35296)
 • Výmera pozemku celkom 640 m2
 • Forma vlastníctva osobné
 • Vybavenie krb
 • Elektrický prúd 220/380 V
 • Odpadové vody verejná kanalizácia
 • Pitná voda studňa a vodovod
 • Pozemok prevažne rovinatý
 • Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
 • Príprava teplej vody prietokový ohrievač (plynový)
 • Zdroj tepla zemný plyn
 • Spôsob kúrenia ústredné kúrenie
 • Príjazd asfaltová cesta
 • Zastavaná plocha 250 m2
 • Stav Kompletná rekonštrukcia

Kontaktovať makléra

Róbert Bella
Róbert Bella Telefón: 0905501679 E-mail: bella@tureality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
TUreality s.r.o. Hálkova 2761/33 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: zilina@tureality.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Pribylina

Predaj, rodinný dom, 783 m2

Pribylina 63 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Pribylina

Predaj, rodinný dom

Pribylina 63 000,00 EUR

Chalupa, rekreačný domček, Predaj, Pribylina

Predaj, chalupa, rekreačný domček

Pribylina 63 000,00 EUR

TOPlist TOPlist