Predaj, rodinný dom, 127 m2, Liptovský Mikuláš 149 900,00 EUR navrhnúť cenu

EŠTE JEDEN BUNGALOW S POZEMKOM 714m2 JE STÁLE K DISPOZÍCII !!! LEN 7 MIN. Z LIPT. MIKULÁŠA

TU-REALITY PONÚKA EXKLUZÍVNE LEN V NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRII na predaj Rodinných domov-bungalowov v novovzniknutej rezidenčnej štvrti obce Gôtovany s nízkou zastavanosťou (len jeden rad rod. domov). Táto štvrť vzniká na 17-tich pozemkoch s priamym prístupom z asfaltovej cesty do obce Gôtovany.

+++ webová stránka: WWW.NOVEGOTOVANY.SK +++
+++ aktuálne video s prezentáciou lokality, kde budú stáť bungalowy: https://youtu.be/VxW91SIRII4 +++

___Pozemky, na ktorých budú domy stáť, sú o výmere cca 700m2. Sú rovinaté, slnečné, s nádherným výhľadom na panorámu Nízkych a Západných Tatier ( Výhľady zobrazené na vizualizáciách zodpovedajú skutočnosti ! ) Pozemok je zo zadnej strany bez zastavanosti a prekážok - otvorený do prírody. Základňa domu je 11.8m x 10,8m. Úžitková plocha 106,42m2 sa skladá z obytného priestoru 97,12 m2 a terasy 9,3m2. Pred domom sa bude nachádzať parkovacie miesto zo zámkovej dlažby s plochou 30m2. 

___Novostavby "domov na kľúč" s nízkymi nákladmi na bývanie budú kolaudované, ako 4-izbové Rodinné domy s moderným dispozičným riešením vhodné na trvalé bývanie, prípadne rekreáciu, alebo komerčné využitie s možnosťou odpočtu DPH.

___RODINNÉ DOMY PONÚKAME V DVOCH VARIANTÁCH:

___A/: - HOLODOM V CENE 149.900,-€ (Pozemok + Holodom- komplet stavba domu, ktorá končí osadením zásuviek, zaliatou podlahou a omietkami. V cene je taktiež pletivový plot zo zadnej a bočných strán pozemku)

___B/: - DOM V ZÁKLADNOM ŠTANDARDE V CENE 161.900,-€ (podrobný popis štandardu je v texte nižie)

___POUŽITÉ STAVEBNÉ MATERIÁLY A VÝPLNE OTVOROV:
Jedná sa o kvalitný murovaný dom z pórobetónových tvárnic o hrúbke 30cm + 14cm zateplenie polystyrénom. Nosná konštrukcia stropu a krovu je z drevených trámov, strešná betónová krytina. Okná a balkónové dvere z izolačného trojskla. Interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Vchodové dvere sú plastové.

___DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Dom má ideálnu orientáciu na svetové strany. Moderná 4-izbová dispozícia so vstupom cez zádverie ponúka veľkú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou a výstupom na terasu zo zadnej- juhozápadnej strany domu. V obývacej izbe je príprava na krbovú vložku, alebo piecku, ktorej umiestnenie je možné zvoliť z dvoch možných variant. Ďalej 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC a ďalšie praktické - samostatné WC s umývadlom. Z kuchyne je prístup do samostatnej špajze. Časť podkrovia poskytuje úložný priestor s pochôdznou podlahou z OSB dosiek.

___ZÁKLADNÉ ŠTANDARDY A ÚPRAVY POVRCHOV:

- INTERÉR : V základnom štandarde výbavy interiéru sú plávajúce podlahy, dlažby, obklady a sanita v kúpeľni a WC, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, (s možnosťou výberu), ďalej omietky s bielym základným hygienickým náterom, vypínače a zásuvky, prípojka na TV a internet. Predpríprava na krbovú vložku, alebo piecku.

-EXTERIÉR : v Základnom štandarde parkovacie státie 30m2 so zámkovou dlažbou, oplotenie podľa priloženej schémy (zozadu, zboku a sprednej strany domu ku hraniciam pozemku) , vyrovnaný terén na pozemku.

___V PRÍPADE KÚPY MATERIÁLOV, (PRI KTORÝCH JE MOŽNOSŤ VLASTNÉHO VÝBERU) Z VLASTNÝCH FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV, BUDE MOŽNÉ ZNÍŽIŤ CENU O HODNOTU STANOVENÚ V ZÁKLADNOM ŠTANDARDE. KEĎŽE DOM EŠTE FYZICKY NESTOJÍ, BUDE MOŽNÉ VO FÁZE VÝSTAVBY ROBIŤ NIEKTORÉ DROBNÉ ZMENY PODĽA PREDSTÁV BUDÚCEHO MAJITEĽA.

___ENERGIE:
Elektrické podlahové kúrenie. Za doplatok možnosť osadenia tepelného čerpadla – druh a prevedenie závisí od dohody s klientom. Predpríprava na krbovú vložku, alebo piecku. TÚV - elektrický bojler.

___INŽINIERSKE SIETE:
Elektrická trojfázová prípojka, Prípojka na verejný vodovod - vodomerná šachta, odpad riešený nepriepustnou žumpou s objemom 10m3 (možnosť väčšieho objemu za príplatok), napojenie na verejnú asfaltovú komunikáciu s verejným osvetlením 5m širokým premostením. Verejné osvetlenie, komunikácia a hydrant v správe obce.

___POLOHA A MOŽNOSTI:
Z hľadiska polohy je obec Gôtovany strategicky zaujímavá lokalita iba 7min. z Lipt. Mikuláša, kúsok od "Gôtovanskej zátoky" nádrže Lipt. Mara. Padli úvahy o napojení tejto oblasti na lyžiarske stredisko Jasná, čím by sa stala ešte lukratívnejšou z hľadiska cestovného ruchu a komerčného využitia.
Autobusová zastávka je len 1min pešo. od pozemku a ďalšia zastávke, kde sú spoje častejšie je 5-10min. pešo pri hlavnej ceste č.18.
 
___Liptov všeobecne ponúka nekonečne veľa možností vyžitia  a poskytuje veľké možnosti rekreácie a oddychu, cyklistiky, turistiky, zberu húb, aquaparkov, lyžovania, bežky, yachtingu, rybolovu....).

- INFORMÁCIE A OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501679, e-mail: bella@tureality.sk ***

 • Cena 149 900,00 EURV NAŠEJ RK navrhnúť cenu
 • Vložené 27. 1. 2020
 • Číslo inzerátu AR-022S-1368072 (33757)
 • Výmera pozemku celkom 714 m2
 • Plocha obytnej časti 97,12 m2
 • Počet nadzemných podlaží 1
 • Počet izieb 4
 • Obostavaný priestor 586,56 m3
 • Elektrický prúd 220/380 V
 • Odpadové vody žumpa bez prepadu
 • Pitná voda vodovod
 • Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
 • Príprava teplej vody el.akumulačný boiler
 • Rok výstavby 2020
 • Poznámka k cene V NAŠEJ RK
 • Príjazd asfaltová cesta
 • Zastavaná plocha 127,44 m2
 • Stav Novostavba

Kontaktovať makléra

Róbert Bella
Róbert Bella Telefón: 0905501679 E-mail: bella@tureality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
TUreality s.r.o. Hálkova 2761/33 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: zilina@tureality.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš - Okoličné

Predaj, rodinný dom, 697 m2

Liptovský Mikuláš, Okoličné 180 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrášová

Predaj, rodinný dom, 285 m2

Liptovský Mikuláš, Liptovská Ondrášová 155 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš - Demänová

Predaj, rodinný dom, 757 m2

Liptovský Mikuláš, Demänová 257 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš

Predaj, rodinný dom, 335 m2

Liptovský Mikuláš 130 000,00 EUR

TOPlist TOPlist