Domy sú už postavené - dokončenie V TOMTO ROKU. Vizualizácie domov sú vytvorené reálne podľa projektu s osadením domu na konkrétnych pozemkoch o ideálnej výmere - 484 a 481 m2. Moderné riešenie exteriérovej architektúry, veľkým oknami na poschodí, obrovskými luxusnými presklenými portálmi na terasu a strešnou krytinou s modernou škridľou. Terasa + parkovacie státie min. pre 3 autá. Orientácia stavieb do budúcna zaručuje veľmi efektný a ničím nerušeny výhľad na Liptovskú prírodu a pohoria. ______________________________ INTERIÉR: > NA WEBE CEZ ODKAZ UVEDENÝ VYŠŠIE sú 3D schémy dispozičného riešenia, vytvorené podľa dokumentácie na ktorú je vydané stavebné povolenie. Domy pozostávajú z dennej časti na 1. nadzemnom podlaží a nočnej na poschodí. Obe podlažia majú kúpeľne a WC. Na druhom nadzemnom podlaží je veľmi efektne a prakticky vytvorená galéria do priestoru nad klieštinami ktorý je prístupný rebríkom čím vytvára akoby ďalšie - 3. nadzemné podlažie. Nezabudli sme na technickú miestnosť ktorá sa nachádza pri vstupe oddelená posuvnou stenou a sklad pristupný z exteriéru, kde si môžete odložiť v zime po lyžovačke svoje lyže, alebo v lete bicykel. ________________________________ V CENE: > DOM V STAVE "HOLODOM" - ČO VŠETKO JE V CENE DOMU NÁJDETE TU: >>> https://bit.ly/3Sz3rhs <<< ________________________________ *** OBHLIADKA S MAKLEROM : ROBERT BELLA - 0905 501679, info@noveizipovce.sk ***"/>

Predaj, chalupa, rekreačný domček, 178,07 m2, Ižipovce 379 000,00 EUR navrhnúť cenu

RODINNÉ/REKREAČNÉ DOMY V KRÁSNEJ PRÍRODE LIPTOVA KÚSOK OD PRIEHRADY LIPT. MARA

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ NOVOSTAVBY DOMOV NA TRVALÉ, ALEBO
REKREAČNÉ BÝVANIE V NÁDHERNEJ ČASTI LIPTOVA - IŽIPOVCE.
_____________________________
VŠETKY PODROBNÉ INFORMÁCIE NÁJDETE CEZ TENTO ODKAZ:

>>> https://bit.ly/3Sz3rhs <<<

(Skopírujte si tento odkaz a vložte do vášho prehliadača)
_____________________________
RODINNÝ alebo REKREAČNÝ DOM :
> Cieľom projektu sú novostavby domov v jednej z najkrajších lokalít Liptova s celoročným využitím, ktoré oslovia záujemcov o trvalé, alebo komfortné rekreačné bývanie. Domy s nadčasovým dizajnom, praktickou dispozíciou a veľkou kúpeľňou so saunou sú osadené na pozemkoch hneď vedľa voľnej prírody. Vďaka veľkým preskleniam a oknám poskytujú nádherné výhľady na okolitú prírodu, na panorámou Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier vďaka čomu majú aj rekreačný charakter. Veľkou výhodou je, že stavba bude kolaudovaná, ako "RODINNÝ DOM" v energ. triede A-0 s možnosťou trvalého bývania a čerpania HÚ s 80%-tným financovaním...
______________________________
EXTERIÉR:
> Domy sú už postavené - dokončenie V TOMTO ROKU.
Vizualizácie domov sú vytvorené reálne podľa projektu s osadením domu na konkrétnych pozemkoch o ideálnej výmere - 484 a 481 m2.
Moderné riešenie exteriérovej architektúry, veľkým oknami na poschodí, obrovskými luxusnými presklenými portálmi na terasu a strešnou krytinou s modernou škridľou. Terasa + parkovacie státie min. pre 3 autá.
Orientácia stavieb do budúcna zaručuje veľmi efektný a ničím nerušeny výhľad na Liptovskú prírodu a pohoria.
______________________________
INTERIÉR:
> NA WEBE CEZ ODKAZ UVEDENÝ VYŠŠIE sú 3D schémy dispozičného riešenia, vytvorené podľa dokumentácie na ktorú je vydané stavebné povolenie.
Domy pozostávajú z dennej časti na 1. nadzemnom podlaží a nočnej na poschodí. Obe podlažia majú kúpeľne a WC. Na druhom nadzemnom podlaží je veľmi efektne a prakticky vytvorená galéria do priestoru nad klieštinami ktorý je prístupný rebríkom čím vytvára akoby ďalšie - 3. nadzemné podlažie. Nezabudli sme na technickú miestnosť ktorá sa nachádza pri vstupe oddelená posuvnou stenou a sklad pristupný z exteriéru, kde si môžete odložiť v zime po lyžovačke svoje lyže, alebo v lete bicykel.
________________________________
V CENE:
> DOM V STAVE "HOLODOM" - ČO VŠETKO JE V CENE DOMU NÁJDETE TU:
>>> https://bit.ly/3Sz3rhs <<<
________________________________
*** OBHLIADKA S MAKLEROM : ROBERT BELLA - 0905 501679, info@noveizipovce.sk ***

  • Cena 379 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 1. 3. 2024
  • Číslo inzerátu AR-022S-1388159 (52546)
  • Rok výstavby 2024
  • Stav Novostavba
  • Celková úžitková plocha 178,07 m2
  • Počet nadzemných podlaží 3

Kontaktovať makléra

Róbert Bella
Róbert Bella Telefón: +421413217800 E-mail: bella@tureality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
TUreality s.r.o. Hálkova 2761/33 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: zilina@tureality.sk Web:
 
TOPlist TOPlist