Predaj, rodinný dom, 1 349 m2, Liptovský Mikuláš 275 000,00 EUR navrhnúť cenu

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM V BLÍZKOSTI LYŽIARSKEHO STREDISKA JASNÁ-NÍZKE TATRY

VÝHRADNE LEN V NAŠEJ PONUKE RODINNÝ DOM so zastavanou plochou 105m2 + obytný záhradný dom 48,5m2 + humno 116,5m2 s pekným, veľkým, slnečným pozemkom o celkovej rozlohe 1349m2 v mestskej časti Lipt. Mikuláša - Bodice (pri Demänovej).
_______________________________________________________
Viac fotografií na TU: __turealitylm . sk__
_______________________________________________________
Pozemok mierneho sklonu s drevinami a záhradnou vegetáciou je starostlivo upravovaný. Pred domom je obecná asfaltová prístupová cesta. Existuje možnosť rozšírenia pozemku odkúpením mestskej prilahlej parcely.
_______________________________________________________
Rodinný jednopodlažný dom má zastavanú plochu 105,15m2. Povyše domu je zo západnej strany obytný záhradný dom vhodný na bývanie, alebo prenájom. Stavby prešli rekonštrukciou (strešná krytina, zateplenie polystyrénom 12cm, izolácie proti zem. vlhkosti, klampiarske práce, vnútorné hladké omietky, podlahy, plast. okná so žaluziami, drevené interierové a vstupné plastové dvere, sanita, ker. dlažby a obklady, elektroinštalácia, rozvody vody a odpadu).
_______________________________________________________
Dispozičné riešenie rodinného domu pozostáva z prízemia, kde je zádverie so vstupnou halou, z nej je vstup do obyvačky, spálne a kuchyne, cez ktorú sa prechádza do kúpeľne s WC. Pod strechou je pochôdzna povala. Záhradný domček má vstup do chodby s jedálenským kútom spojeným s kuchyňou, odkiaľ sa vchádza do izby a kúpeľne s WC. V izbe je ešte potrebné položit podlahu a natiahnuť hladkú omietku so sieťkou.
_______________________________________________________
IS: Elektrina, obecný vodovod, kanalizácia, plyn, optický kabel. Vykurovanie v rod. dome plynové lokálne - plynovými pecami Gamat. V záhradnom dome sú elektrické vykurovacie konvektory. TÚV zabezpečujú elektrické bojlere. Stavby sú murované z kvádry hr. 300mm na základových pásoch s hydroizoláciou. Rod. dom je zateplený polystyrénom hr. 12cm Stropy a konštrukcia krovu drevená trámová, strešná krytina Bramac. Plastové okná - izolačne dvojsklo. Nová elektroinštalácia, slaboprúd. rozvody. Dlažby, plávajúce laminátové podlahy.
_______________________________________________________
V cene môže byť aj zariadenie - podľa dohody s majiteľom. Energetický certifikát - nie. Rodinný dom je vhodný na trvalé bývanie, prípadne na rekreačné účely, ako penzión, alebo na podnikanie.
_______________________________________________________
PRE POROVNANIE: - Ceny apartmánov v Jasnej, a Demänovskej Doline sa vyšplhali na 5.000,-€/m2 ! Preto táto nehnuteľnosť ponúka aj zaujímavé investičné zhodnotenie.
Miesto, kde sa dom nachádza je z hľadiska pozície v lukratívnej a veľmi vyhladávanej likalite blízko lyžiarskeho strediska JASNÁ - NÍZKE TATRY s prístupom na diaľnicu D1. Z hľadiska cestovného ruchu, je zaujímavá aj pre turistov so záujmom o lyžovanie a turistiku (Jasná - Nízke tatry...) termálne kúpaliská (Tatralandia, Gino-paradise), cykloturistyku, zber húb, kúpanie, rybolov, alebo yachting na priehrada Lipt. Mara...+ všetko čo celoročne ponúka Liptov.
Kompletná občianska vybavenosť v Lipt. Mikuláši.
_______________________________________________________
*** V cene kompletný právny servis, poradenstvo...atd. - INFORMÁCIE A OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501679, e-mail: bella@tureality.sk ***

  • Cena 275 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 19. 11. 2022
  • Číslo inzerátu AR-022S-1382777 (46642)
  • Stav Kompletná rekonštrukcia
  • Poznámka k cene + VÝRAZNÁ ZĽAVA PODĽA FINANCOVANIA

Kontaktovať makléra

Róbert Bella
Róbert Bella Telefón: +421413217800 E-mail: bella@tureality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
TUreality s.r.o. Hálkova 2761/33 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: zilina@tureality.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš - Okoličné

Predaj, rodinný dom, 817 m2

Liptovský Mikuláš, Okoličné 230 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš - Ondrášovská

Predaj, rodinný dom, 794 m2

Liptovský Mikuláš, Ondrášovská 269 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš

Predaj, rodinný dom, 242 m2

Liptovský Mikuláš 98 500,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Liptovský Mikuláš - Liptovská Kokava

Predaj, rodinný dom, 150 m2

Liptovský Mikuláš, Liptovská Kokava 1,00 EUR

TOPlist TOPlist