>> https://bit.ly/49IsOVC <<< __________________________ (Skopírujte si tento odkaz a vložte do vášho prehliadača) __________________________ EXTERIÉR: > VÝSTAVBA DOMOV UŽ PREBIEHA! Vizualizácie sú vytvorené podľa projektu s osadením domov na konkrétnom pozemku. Moderné riešenie exteriérovej architektúry s drevenou fasádou, veľkým štítovým presklením, obrovským luxusným preskleným portálom na terasu a strešnou krytinou z plechu - všetko z kvalitných materiálov. Terasa + parkovacie státie. (Prestrešenie auta nie je súčasťou - je to návrh dizajnovo ladený so stavbou.) __________________________ INTERIÉR: > 3D schémy dispozičného riešenia (nájdete na webe cez horeuvedený odkaz) sú vytvorené podľa dokumentácie na ktorú je vydané stavebné povolenie. Orientácia stavieb a 4m vysoké presklenie cez II. a III. nadzemné podlažie do budúcna zaručuje veľmi efektný výhľad na pohorie Chočských vrchov a skalného brala Čerenová priamo zo všetkých 4-roch izieb. Použité materiálysú vysokej kvality a prestížneho dizajnu. __________________________ TROJPODLAŽNÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: > Na prízemí je, okrem skladu prístupného z exteriéru, hlavný vstup do domu, ktorým sa cez chodbu prechádza do veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou odkiaľ je cez presklenú stenu - portál výstup na vonkajšiu terasu. Cez chodbu sa tiež dostanete do kúpeľne s WC. V obývacej izbe je aj komín s miestom pre krbovú pec. Dve podlažia sú prepojené schodiskom z obývačky do chodby na II. nadzemnom podlaží z ktorej sa dostanete do troch samostatných izieb a ďalšej kúpeľne s WC. V III. nadzemnom podlaží - podkroví je po celej dĺžke - vyše 6m miestnosť so svetlou výškou 1,9m v najvyššom bode. Prístup je zabezpečený výlezom z chodby II. nadzemného podlažia. Úžitková plocha domu je 117,15 m2 (všetky 3 podlažia vrátane terasy). __________________________ CENY: > DOM SI MôŽETE KÚPIŤ V AKTUÁLNOM STAVE, AKO "HRUBÚ UZAVRETÚ STAVBU" ZA 160.000,- € > ALEBO VÁM HO DOKONČÍME DO STAVU "DOKONČENÝ SKOLAUDOVANÝ DOM" ZA 260.000,- € __________________________ Všetky podrobné informácie nájdete tu: >>> https://bit.ly/49IsOVC <<< __________________________ *** VYSVETLÍM, POMôŽEM, PORADÍM : ROBERT BELLA - 0905 501679, info@noveizipovce.sk ***"/>

Predaj, rodinný dom, 546 m2, Ižipovce 160 000,00 EUR navrhnúť cenu

NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMOV V NÁDHERNOM PROSTREDÍ LIPTOVA !

VÝSTAVBA DOMOV UŽ PREBIEHA !
> VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE MÁME NA PREDAJ NOVOSTAVBY DVOCH IDENTICKÝCH KOMFORTNÝCH RODINNÝCH DOMOV - KAŽDÝ NA VLASTNOM POZEMKU S VÝMEROU 546 a 524m2.
__________________________
Rodinné domy na pozemkoch s ideálnou výmerou, s nadčasovým dizajnom a praktickou dispozíciou sa nachádzajú v jednej z najkrajších lokalít Liptova s celoročným využitím. Vďaka nadčasovej architektúre s veľkými preskleniami, fasádou s prírodných materiálov je stavba prepojená s prírodou a nádherným výhľadom na panorámou Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier vďaka čomu majú aj rekreačný charakter. Veľkou výhodou je, že stavby budú KOLAUDOVANÉ, AKO "RODINNÉ DOMY" s možnosťou trvalého bývania a čerpania HÚ s 80%-tným financovaním.
__________________________
VIAC DETAJLOV, FOTO, DOKUMENTÁCIU NAJDETE CEZ TENTO ODKAZ:
__________________________
>>> https://bit.ly/49IsOVC <<<
__________________________
(Skopírujte si tento odkaz a vložte do vášho prehliadača)
__________________________
EXTERIÉR:
> VÝSTAVBA DOMOV UŽ PREBIEHA! Vizualizácie sú vytvorené podľa projektu s osadením domov na konkrétnom pozemku. Moderné riešenie exteriérovej architektúry s drevenou fasádou, veľkým štítovým presklením, obrovským luxusným preskleným portálom na terasu a strešnou krytinou z plechu - všetko z kvalitných materiálov. Terasa + parkovacie státie. (Prestrešenie auta nie je súčasťou - je to návrh dizajnovo ladený so stavbou.)
__________________________
INTERIÉR:
> 3D schémy dispozičného riešenia (nájdete na webe cez horeuvedený odkaz) sú vytvorené podľa dokumentácie na ktorú je vydané stavebné povolenie. Orientácia stavieb a 4m vysoké presklenie cez II. a III. nadzemné podlažie do budúcna zaručuje veľmi efektný výhľad na pohorie Chočských vrchov a skalného brala Čerenová priamo zo všetkých 4-roch izieb. Použité materiálysú vysokej kvality a prestížneho dizajnu.
__________________________
TROJPODLAŽNÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
> Na prízemí je, okrem skladu prístupného z exteriéru, hlavný vstup do domu, ktorým sa cez chodbu prechádza do veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou odkiaľ je cez presklenú stenu - portál výstup na vonkajšiu terasu. Cez chodbu sa tiež dostanete do kúpeľne s WC. V obývacej izbe je aj komín s miestom pre krbovú pec. Dve podlažia sú prepojené schodiskom z obývačky do chodby na II. nadzemnom podlaží z ktorej sa dostanete do troch samostatných izieb a ďalšej kúpeľne s WC. V III. nadzemnom podlaží - podkroví je po celej dĺžke - vyše 6m miestnosť so svetlou výškou 1,9m v najvyššom bode. Prístup je zabezpečený výlezom z chodby II. nadzemného podlažia.
Úžitková plocha domu je 117,15 m2 (všetky 3 podlažia vrátane terasy).
__________________________
CENY:
> DOM SI MôŽETE KÚPIŤ V AKTUÁLNOM STAVE, AKO "HRUBÚ UZAVRETÚ STAVBU" ZA 160.000,- €
> ALEBO VÁM HO DOKONČÍME DO STAVU "DOKONČENÝ SKOLAUDOVANÝ DOM" ZA 260.000,- €
__________________________
Všetky podrobné informácie nájdete tu: >>> https://bit.ly/49IsOVC <<<
__________________________
*** VYSVETLÍM, POMôŽEM, PORADÍM : ROBERT BELLA - 0905 501679, info@noveizipovce.sk ***

  • Cena 160 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 4. 3. 2024
  • Číslo inzerátu AR-022S-1388185 (52577)
  • Stav Novostavba
  • Rok výstavby 2024
  • Výmera pozemku celkom 546 m2

Kontaktovať makléra

Róbert Bella
Róbert Bella Telefón: +421413217800 E-mail: bella@tureality.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
TUreality s.r.o. Hálkova 2761/33 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: zilina@tureality.sk Web:
 

Podobné reality

Rodinný dom, Predaj, Ižipovce

Predaj, rodinný dom, 546 m2

Ižipovce 160 000,00 EUR

Rodinný dom, Predaj, Ižipovce

Predaj, rodinný dom, 178,07 m2

Ižipovce 379 000,00 EUR

TOPlist TOPlist